Inginer Calitate

2024-08-29
Zalau, Salaj, Romênia
Gestão de Qualidade & Risco
Regular

Candidatul Ideal

  • Este absolvent/ă a unei facultăți din domeniul tehnic;
  • Este pasionat/ă de procesul de producție și gata pentru a surprinde relația între etapele procesului;
  • Cunoaște în detaliu MS Office și nu este străin/ă de navigarea pe internet;
  • Are o personalitate dinamică, organizată, proactivă, responsabilă, echilibrată, orientată către rezultat și își dorește să lucreze într-un mediu industrial;
  • Cunoaște la nivel mediu o limbă străină Engleză sau Franceză;
  • Experiența în domeniul calității reprezintă un avantaj.

Responsabilități:
  • Vei detecta cauzele tehnice ale problemelor de calitate ale produselor și vei propune soluții;
  • Vei participa la optimizarea procesului de obținere și garanție a calității;
  • Vei fi responsabil de evaluarea procedurile existente și te vei implica în implementarea unor soluții noi;
  • Vei fi responsabil de asigurarea coerenței în aplicarea și respectarea proceselor industriale;
  • Vei cunoaște și utiliza instrumentele de control
  • Te vei asigura că politicile și procedurile de obținere cât și cele ale garanției calității sunt aplicate în zonele din producție alocate.

Beneficii:
  • Îți oferim pachet de relocare;
  • Îți oferim pachet salarial atractiv;
  • Vei munci într-un mediu multinațional;
  • Îți oferim posibilitatea dezvoltării unei cariere internaționale;
  • Vei fi antrenat într-un proces continuu de training și dezvoltare personală și profesională;
  • Vei beneficia de propriul plan de carieră și mentorat;
  • Vei avea posibilitatea de a călători și de a-ți îmbogăți cunoștințele;
  • Vei face parte dintr-o echipă tânără și dinamică în care să te simți apreciat.

Alege să te dezvolți alături de Michelin Zalău din poziția de Inginer Calitate!